Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotell

Park Zoo

Hotell See on kahtlemata hotell, mis põhineb loomade teemal. Kuid disainerid ei loonud lihtsalt imeliste ja graatsiliste loomakujuliste installatsioonide seeriat, et tiheda konkurentsiga turul suurt tähelepanu äratada. Uurides ruumi sügava armastusega loomade vastu, muutsid disainerid hotelli kunstinäituseks, kus kliendid saavad jälgida ja tunda tegelikku olukorda, kus ohustatud loomad praegusel hetkel silmitsi seisavad.

Projekti nimi : Park Zoo, Disainerite nimi : Li Xiang, Kliendi nimi : X+Living.

Park Zoo Hotell

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.