Disainiajakiri
Disainiajakiri
Privaatne Elukoht

House L019

Privaatne Elukoht Terves majas oli kasutatud lihtsat, kuid keeruka materjali ja värvi kontseptsiooni. Vannitubade ja korstnate jaoks on valged seinad, puidust tammepuust põrandad ja kohalik lubjakivi. Täpselt viimistletud detail loob tundliku luksuse atmosfääri. Täpselt koostatud vistas määrab vabalt ujuva L-kujulise elamispinna.

Projekti nimi : House L019, Disainerite nimi : Stephan Maria Lang, Kliendi nimi : Stephan Maria Lang Architektengesellschaft.

House L019 Privaatne Elukoht

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.