Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Abstract House

Elumaja Elukohas on kasutatud tänapäevast esteetikat, säilitades samal ajal keskse sisehoovi, mis kutsub esile traditsioonilise Kuveidi tava majade ehitamisel. Siin lubatakse elukohal tunnistada nii minevikku kui ka olevikku ilma kokkupõrgeteta. Veefunktsioon peaukse astmetel pühib väljapoole, maast laeni klaas aitab ruumid avatumana hoida, võimaldades kasutajatel vaevata liikuda väljast ja seest, minevikust ja olevikust.

Projekti nimi : Abstract House, Disainerite nimi : Ghiath Al Masri, Kliendi nimi : Ghiath Al Masri.

Abstract House Elumaja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.