Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kontseptsiooniraamat Ja Plakat

PLANTS TRADE

Kontseptsiooniraamat Ja Plakat TAIMAKAUBANDUS on botaaniliste isendite uuendusliku ja kunstilise vormi sari, mis töötati välja õppematerjalide asemel inimeste ja looduse paremate suhete loomiseks. Taimekaubanduse kontseptsiooni raamat valmis selleks, et aidata teil sellest loomingulisest tootest paremini aru saada. Raamat, mis on kujundatud täpselt tootega samas mõõdus, sisaldab lisaks loodusfotodele ka looduse elutarkusest inspireeritud ainulaadset graafikat. Huvitavam on see, et graafika trükitakse hoolikalt kõrgtrükis, nii et iga pildi värv ja tekstuur varieeruksid täpselt nagu looduslikud taimed.

Projekti nimi : PLANTS TRADE, Disainerite nimi : Tsuyoshi Omori, Kliendi nimi : PLANTS TRADE.

PLANTS TRADE Kontseptsiooniraamat Ja Plakat

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.