Disainiajakiri
Disainiajakiri
Udoni Restoran Ja Pood

Inami Koro

Udoni Restoran Ja Pood Kuidas saab arhitektuur esindada kulinaarset kontseptsiooni? Puidu serv on katse sellele küsimusele vastata. Inami Koro leiutab traditsioonilise Jaapani Udoni tassi, hoides samal ajal ühiseid valmistamisviise. Uus hoone peegeldab nende lähenemist, vaadates läbi traditsioonilised Jaapani puitkonstruktsioonid. Kõik hoone kuju väljendavad kontuurjooned olid lihtsustatud. See hõlmab õhukestesse puidust tugipostidesse peidetud klaasraami, katuse ja lae kallet pööratud ning vertikaalsete seinte servi väljendavad kõik ühe joonega.

Projekti nimi : Inami Koro, Disainerite nimi : Tetsuya Matsumoto, Kliendi nimi : Miki City..

Inami Koro Udoni Restoran Ja Pood

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.