Disainiajakiri
Disainiajakiri
Uroloogiakliinik

The Panelarium

Uroloogiakliinik Panelaarium on dr Matsubara uus kliiniku ruum, mis on üks vähestest kirurgidest, kes on saanud loa kasutada da Vinci robotoperatsioonisüsteeme. Kujundus on inspireeritud digitaalsest maailmast. Binaarsüsteemi komponendid 0 ja 1 interpoleeriti valges ruumis ja need hõlmasid paneelid, mis väljusid seintest ja laest. Põrand järgib ka sama kujundusaspekti. Ehkki paneelide juhuslik välimus on funktsionaalne, saavad neist sildid, pingid, letid, raamaturiiulid ja isegi uksekäepidemed ning mis kõige tähtsam - silmaklapid, mis tagavad patsientidele minimaalse privaatsuse.

Projekti nimi : The Panelarium, Disainerite nimi : Tetsuya Matsumoto, Kliendi nimi : Matsubara Clinic..

The Panelarium Uroloogiakliinik

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.