Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Identiteet

film festival

Ettevõtte Identiteet "Kino, ahoi" oli Kuubas toimuva Euroopa filmifestivali teise väljaande tunnuslause. See on osa disaini kontseptsioonist, mis keskendub reisimisele kui kultuuride ühendamise viisile. Kujundus kutsub esile kruiisilaeva reisi Euroopast Havannasse, kus on filmid. Festivali kutsete ja piletite kujundus oli inspireeritud passidest ja pardakaartidest, mida täna kasutavad reisijad üle kogu maailma. Filmide kaudu reisimise idee julgustab avalikkust olema kultuurivahetuse suhtes vastuvõtlik ja uudishimulik.

Projekti nimi : film festival, Disainerite nimi : Daniel Plutín Amigó, Kliendi nimi : Daniel Plutin.

film festival Ettevõtte Identiteet

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.