Disainiajakiri
Disainiajakiri
Söögiriistad

Ingrede Set

Söögiriistad Ingrede söögiriistade komplekt on loodud igapäevaelus täiuslikkuse vajaduse väljendamiseks. Kahvli, lusika ja noa komplekt koos magnetitega. Söögiriistad seisavad vertikaalselt ja loovad lauale harmoonia. Matemaatilised kujundid võimaldasid konstrueerida ühe vedelikvormi, mis koosneb kolmest erinevast tükist. See lähenemisviis loob uusi võimalusi, mida saab kasutada paljude erinevate toodete, näiteks lauanõude ja muude riistakujunduste jaoks.

Projekti nimi : Ingrede Set, Disainerite nimi : Matthew Dorabiala, Kliendi nimi : Matthew Dorabiala.

Ingrede Set Söögiriistad

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.