Disainiajakiri
Disainiajakiri
Perepark

Hangzhou Neobio

Perepark Kaubanduskeskuse algse paigutuse põhjal jagati Hangzhou Neobio perepark neljaks suureks funktsionaalseks alaks, millest igaühel oli mitu abiruumi. Sellise jaotuse puhul võeti arvesse laste vanuserühmi, huvisid ja käitumist, ühendades samal ajal vanema ja lapse tegevuste käigus meelelahutuse, hariduse ja puhkefunktsioonid. Mõistlik ringlus ruumis teeb sellest tervikliku perepargi, mis ühendab meelelahutus- ja haridustegevusi.

Projekti nimi : Hangzhou Neobio, Disainerite nimi : Li Xiang, Kliendi nimi : Shanghai Neobio Enterprise Management Co., Ltd.

Hangzhou Neobio Perepark

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.