Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fassaadiarhitektuur

Cecilip

Fassaadiarhitektuur Cecilipi ümbrise kujundus vastab horisontaalsete elementide superpositsioonile, mis võimaldab saavutada hoone mahtu eristavat orgaanilist vormi. Iga moodul koosneb joonte lõikudest, mis on kirjutatud moodustatava kumeruse raadiusse. Tükkides kasutati hõbedasest anodeeritud alumiiniumist ristkülikukujulisi profiile, mille laius oli 10 cm ja paksus 2 mm, ning need asetati alumiiniumist komposiitpaneelile. Kui moodul oli kokku pandud, kaeti esiosa 22-mõõtmelise roostevabast terasest.

Projekti nimi : Cecilip, Disainerite nimi : Dante Luna, Kliendi nimi : Dr. Jesus Abreu.

Cecilip Fassaadiarhitektuur

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.