Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kirik

Mary Help of Christian Church

Kirik Arvestades katoliku kogukonna laienemist ja turistide suurenemist Samui saarel Suratthanis. Kristliku kiriku välisabi Maarja abi oli mõeldud palvetavate käte, nurgatiibade ja Püha Vaimu kiirte kombineeritud kujul. Siseruum, turvalisus nagu emaüsas. Pika ja kitsa kerge tühimiku ja suure tühja soojustusega betoontiiva abil ehitati läbi valguse tühimiku kulgev vari, mis aja jooksul muutub, kuid säilitab sisemuse mugavuse. Minimeerige loodusliku materjali sümboolne kaunistamine ja kasutamine palvetades alandlikult meelerahu.

Projekti nimi : Mary Help of Christian Church, Disainerite nimi : ่Juti Klipbua, Kliendi nimi : JUTI architects.,co.ltd.

Mary Help of Christian Church Kirik

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.