Disainiajakiri
Disainiajakiri
Segakasutusega Arhitektuur

Shan Shui Plaza

Segakasutusega Arhitektuur Ajaloolises Xi'ani linnas ärikeskuse ja TaoHuaTani jõe vahel asuva projekti eesmärk pole mitte ainult mineviku ja oleviku, vaid ka linna ja looduse sidumine. Inspireerituna Peachi õitest kevadisest hiina muinasjutust, pakub projekt paradiisi elu- ja töökohta, pakkudes tihedat seost loodusega. Hiina kultuuris omab mägiveefilosoofia (Shan Shui) olulist tähendust inimese ja looduse vahelisest suhtest, pakkudes seega saidi vesist maastikku ära kasutades projekti ruume, mis kajastavad linnas Shan Shui filosoofiat.

Projekti nimi : Shan Shui Plaza, Disainerite nimi : AART. AT Design, Kliendi nimi : AART. AT design consultant company.

Shan Shui Plaza Segakasutusega Arhitektuur

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.