Disainiajakiri
Disainiajakiri
Diivan

Shell

Diivan Shelli diivan ilmus merekarpide kontuuride ja moesuundade kombinatsioonina eksoskeleti tehnoloogia ja 3D-printimise jäljendamisel. Eesmärk oli luua optilise illusiooni efektiga diivan. See peaks olema kerge ja õhuline mööbel, mida saaks kasutada nii kodus kui ka õues. Kerguse efekti saavutamiseks kasutati nailontrosside võrku. Nii tasakaalustab rümba kõvadus siluettjoonte kudumise ja pehmuse. Istme nurgaosade all olevat jäika alust saab kasutada külglaudadena ning pehmed ülaistmed ja istmepadjad viimistlevad kompositsiooni.

Projekti nimi : Shell, Disainerite nimi : Natalia Komarova, Kliendi nimi : Alter Ego Studio.

Shell Diivan

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.