Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kunstiinstallatsioon

The Future Sees You

Kunstiinstallatsioon Näete tulevikku - see on noore noore loomingulise täiskasvanu - teie maailma tulevaste mõtlejate, uuendajate, disainerite ja kunstnike - omaks võetud optimismi ilu. Dünaamiline visuaalne lugu, mis projitseeritakse 30 akna kaudu viiel tasandil, lõõmavad silmad läbi ereda värvispektri ja näivad kohati jälitavat rahvahulka, kui nad vaatavad enesekindlalt öösse. Nende silmade läbi näevad nad tulevikku, mõtlejat, uuendajat, disainerit ja kunstnikku: homseid loojaid, kes muudavad maailma.

Projekti nimi : The Future Sees You, Disainerite nimi : Beck Storer, Kliendi nimi : Billy Blue College of Design - Torrens University Australia.

The Future Sees You Kunstiinstallatsioon

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.