Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lõbus Maja Lastele

Fun house

Lõbus Maja Lastele See ehitusprojekt on mõeldud lastele õppimiseks ja mängimiseks, mis on super isalt täiesti lõbus maja. Disainer ühendas tervislikud materjalid ja ohutuskujud, et saada imeline ja huvitav ruum. Nad üritasid teha mugavat ja sooja laste mängumaja ning tihendasid vanemate ja laste suhteid. Klient käskis disaineril saavutada 3 eesmärki, mis olid: (1) looduslikud ja ohutusmaterjalid, (2) teha lapsed ja vanemad õnnelikuks ning (3) piisavalt ruumi. Kujundaja leidis lihtsa ja selge meetodi eesmärgi saavutamiseks, milleks on kodu, lasteruumi algus.

Projekti nimi : Fun house, Disainerite nimi : Jianhe Wu, Kliendi nimi : TYarchistudio.

Fun house Lõbus Maja Lastele

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.