Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kontori Sisekujundus

Yuli Design Studio

Kontori Sisekujundus Tänavatel on alati liiga palju räpaseid vertikaalse, horisontaalse ja külgmise suunatahvleid, mis blokeerivad tõelise arhitektuurilise poole. See kutsub üles kaaluma, kuidas tahvleid uuesti määratleda, et parandada ja täiendada selliste välistingimustes kasutatavate dekoratiivesemete mõju. Sisekujunduspunktiks on eelmise paigutuse lagundamine. Tutvustatakse looduslikku valgustust. Loft on ehitatud kõrgendatud ruumi järgi. Seal, kus olid trepid, on muudetud. Treppide muutmine vähendab vertikaalsete liikumiste aega. See loob vanadest piiridest välja uue võimaluse.

Projekti nimi : Yuli Design Studio, Disainerite nimi : Chiung Hui Fu, Kliendi nimi : YULI DESIGN .

Yuli Design Studio Kontori Sisekujundus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.