Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotelli Sisekujundus

Stories Container

Hotelli Sisekujundus Konteiner veab lasti kohtadesse. Hotell pakub reisijatele puhkekohti. Mööduv puhkekoht on see, mis neil ühist. Sellepärast kasutage hotelli mõistena konteinerit. Hotell pole mitte ainult puhkekoht, vaid ka isiksusega ruum. Igas toas on oma väljendus ja isikupära. Seetõttu looge järgmistena kaheksa erinevat sviiti: anduma, arenema, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey ja Ballerina. Stabiilne maja pole mitte ainult puhkepaik, vaid ka teie vaimu tarnejaam.

Projekti nimi : Stories Container, Disainerite nimi : Chiung Hui Fu, Kliendi nimi : YULI DESIGN.

Stories Container Hotelli Sisekujundus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.