Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kontor

The Duplicated Edge

Kontor Kopeeritud serv on Jaapani Kawanishis asuva Toshini satelliidi ettevalmistamise kooli kujundus. Kool soovis uusi vastuvõtu-, konsultatsiooni- ja konverentsiruume kitsas madala laega 110-ruutmeetrises ruumis. Selles kavandis pakutakse avatud ruumi, mida tähistab terav kolmnurkne vastuvõtu- ja teabeloendur, mis jagab ruumi funktsionaalseteks üksusteks. Loendur on kaetud järk-järgult tõusva valge metallplekiga. Seda kombinatsiooni dubleerivad tagaukse peeglid ja laes peegeldavad alumiiniumpaneelid, mis laiendavad ruumi laiemateks mõõtmeteks.

Projekti nimi : The Duplicated Edge, Disainerite nimi : Tetsuya Matsumoto, Kliendi nimi : Matsuo Gakuin.

The Duplicated Edge Kontor

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.