Disainiajakiri
Disainiajakiri
Raamaturiiul

Amheba

Raamaturiiul Orgaanilist raamaturiiulit Amheba juhib algoritm, mis sisaldab muutuvaid parameetreid ja reeglistikku. Struktuuri kergendamiseks kasutatakse topoloogilise optimeerimise kontseptsiooni. Tänu täpsele mosaiikloogikale on seda võimalik igal ajal lagundada ja üle kanda. Üks inimene on võimeline kandma tükke ja kokku monteerima 2,5 meetri pikkuse konstruktsiooni. Realiseerimiseks kasutati digitaalse valmistamise tehnoloogiat. Kogu protsessi juhiti ainult arvutites. Tehniline dokumentatsioon polnud vajalik. Andmed saadeti 3-teljelisse CNC-masinasse. Kogu protsessi tulemus on kergekaaluline struktuur.

Projekti nimi : Amheba, Disainerite nimi : George Šmejkal, Kliendi nimi : Parametr Studio.

Amheba Raamaturiiul

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.