Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kõlar

Sperso

Kõlar Sperso tuleb kahest sõnast Sperm ja Sound. Klaasilise mulli ja kõlari eriline kuju peas olevasse auku viitab mehelikkusele ja heli sügavale läbitungimisele keskkonda, nagu ka isasperma põleng emasloomi paaritumise ajal. Eesmärk on toota keskkonnas suure võimsusega ja kvaliteetset heli. See juhtmevaba süsteem võimaldab kasutajal ühendada oma mobiiltelefoni, sülearvuti, tahvelarvutid ja muud seadmed kõlariga Bluetoothi kaudu. Seda laekõlarit saab spetsiaalselt kasutada elutoas, magamistubades ja teleriruumis.

Projekti nimi : Sperso, Disainerite nimi : Nima Bavardi, Kliendi nimi : Nima Bvi Design.

Sperso Kõlar

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.