Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Käru

Km31

Multifunktsionaalne Käru Patrick Sarran lõi Km31 restoranide suureks kasutuseks. Peamine kitsendus oli multifunktsionaalsus. Seda käru saab kasutada ühe laua serveerimiseks eraldi või koos teistega Rootsi lauas serveerimiseks. Disainer kavandas liigendatud Krioni ülaosa, mis oli paigaldatud samale ratastega alusele, mille ta oli kavandanud paljude kärude jaoks, näiteks KEZA, hiljem Kvin, taimetee aed ja Kali, koos nimetatud K-seeriaks. Krioni kõvadus võimaldas valida täieliku kerge viimistluse koos luksusliku ehitise jaoks vajaliku vastupidavusega.

Projekti nimi : Km31, Disainerite nimi : Patrick Sarran, Kliendi nimi : QUISO SARL.

Km31 Multifunktsionaalne Käru

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.