Disainiajakiri
Disainiajakiri
Installatsioon

The Reflection Room

Installatsioon Inspireerituna punasest värvist, mis sümboliseerib Hiina kultuuri varandust, on peegeldustuba ruumiline kogemus, mis on lõpmatusruumi loomiseks loodud täielikult punastest peeglitest. Toas, tüpograafia mängib rolli, mis ühendab publiku iga Hiina uusaasta peamise väärtusega ja ärgitab inimesi mõtlema, mis aasta on olnud, ja eelseisvat aastat.

Projekti nimi : The Reflection Room, Disainerite nimi : Beck Storer, Kliendi nimi : Emporium Melbourne.

The Reflection Room Installatsioon

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.