Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hiina Restoran

Pekin Kaku

Hiina Restoran Pekin-kaku restorani uus renoveerimine pakub Pekingi stiilis restorani stilistilist tõlgendamist, lükates tagasi traditsioonilise rikkaliku dekoratiivse kujunduse lihtsustavama arhitektoonika kasuks. Laes on punane aurora, mis on loodud 80 meetri pikkuste nöörkardinate abil, seinad on töödeldud traditsioonilistest tumedatest Shanghai tellistest. Hiina aastatuhande kultuuripärandi kultuurielemendid, sealhulgas Terracotta sõdalased, punane jänes ja hiina keraamika, tõsteti esile minimalistlikul väljapanekul, pakkudes kontrastset lähenemisviisi dekoratiivsetele elementidele.

Projekti nimi : Pekin Kaku, Disainerite nimi : Tetsuya Matsumoto, Kliendi nimi : PEKIN-KAKU Chinese Restaurant.

Pekin Kaku Hiina Restoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.