Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sündmuste Aktiveerimine

Home

Sündmuste Aktiveerimine Kodu hõlmab inimese isikliku kodu nostalgiat ja on kombinatsioon vanast ja uuest. 1960. aasta vanad maalid katavad tagaseina, väikesed isiklikud mälestusmärgid on kogu ekraanil laiali. Need asjad on omavahel läbi põimunud nööride massina, moodustades ühe loo, kus kuni vaataja seismiseni ilmub teade.

Projekti nimi : Home, Disainerite nimi : Beck Storer, Kliendi nimi : Far East Consortium - Upper West Side.

Home Sündmuste Aktiveerimine

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.