Disainiajakiri
Disainiajakiri
Töövalgus

Linear

Töövalgus Linear Light torude painutamise tehnikat kasutatakse laialdaselt sõidukite osade tootmiseks. Vedeliku nurkjoone realiseerib Taiwani tootja täppiskontroll, seega peab neil olema minimaalselt vajalikku materjali, et Linear Light oleks kerge, tugev ja kaasaskantav; ideaalne valgustama mis tahes kaasaegset interjööri. See rakendab virvendusvaba puutetundliku valgustugevusega LED-kiibid koos mälufunktsiooniga, mis lülitatakse sisse eelmisel seadistatud helitugevusel. Lineaarülesanne on mõeldud kasutaja poolt hõlpsaks kokkupanemiseks, see koosneb mittetoksilisest materjalist ja on lamepakendiga; andes endast parima keskkonnamõju vähendamiseks.

Projekti nimi : Linear, Disainerite nimi : Ray Teng Pai, Kliendi nimi : Singular Concept, RAY.

Linear Töövalgus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.