Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kool

Kawaii : Cute

Kool Naabruses asuvate tütarlaste keskkoolide ümbritsetud Toshini satelliidi ettevalmistamise kool kasutab ära oma strateegilist asukohta hõivatud kaubatänaval, et näidata ainulaadset hariduslikku kujundust. Sobitades mugavust raskete õpingute jaoks ja lõõgastavat õhkkonda, reklaamib kujundus kasutajate naiselikku olemust ja pakub alternatiivset materialiseerumist abstraktsele Kawaii kontseptsioonile, mida koolitüdrukud enamasti kasutavad. Selle kooli kimpude ja klasside ruumid on kaheksanurkse viilkatusega katusemaja kuju, nagu on illustreeritud laste pildiraamatus.

Projekti nimi : Kawaii : Cute, Disainerite nimi : Tetsuya Matsumoto, Kliendi nimi : Matsuo Gakuin.

Kawaii : Cute Kool

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.