Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

pleasure

Restoran Kunstielu elamise rõõm. Pikendamine ja jätkamine. Lagede ja põrandate laiendamise ning nende pideva kontuurlaine laienemise kaudu, mis läheb siin püsti või varjab seda, peegeldades toimejõudu, mis hõlmab elu tippe ja orgu. Kui kihiline õhkkond voolab ja morfiseerub, toimuvad kosmosepildis ilupildid. Kosmosekabiin peab olema sujuv ja läbipaistev, säilitades samal ajal erinevate sektsioonide vaheseinad. Ruumi leidliku paigutuse korral võib privaatsus olla olemas keset sektsiooni.

Projekti nimi : pleasure, Disainerite nimi : Yu-Wen Chiu (Vita), Kliendi nimi : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

pleasure Restoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.