Disainiajakiri
Disainiajakiri
Interaktsiooni Tabel

paintable

Interaktsiooni Tabel Värvitav on multifunktsionaalne laud kõigile, see võib olla tavaline laud, joonistuslaud või muusikariist. Laua pinnale maalimiseks võite oma sõprade või perega muusika loomiseks kasutada erinevaid värve ja pind muudab joonise värviandurite abil meloodiaks. Joonistamisviise on kaks: loovjoonistamine ja noodijoonistamine - lapsed saavad joonistada kõike, mida nad soovivad juhusliku muusika loomiseks, või kasutada reeglit, mille me kujundame, et täita värv konkreetsel positsioonil lasteaia riimi tegemiseks.

Projekti nimi : paintable, Disainerite nimi : Nien-Fu Chen, Kliendi nimi : Högskolan för design och konsthantverk.

paintable Interaktsiooni Tabel

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.