Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tööruum

Dava

Tööruum Dava on loodud avatud kosmosekontorite, koolide ja ülikoolide jaoks, kus on oluline vaikne ja kontsentreeritud tööetapp. Moodulid vähendavad akustilisi ja nägemishäireid. Kolmnurkse kuju tõttu on mööbel ruumisäästlik ja võimaldab erinevaid paigutusvõimalusi. Dava materjalid on WPC ja villavilt, mis mõlemad on biolagunevad. Pistikusüsteem kinnitab kaks seina lauaplaadile ja rõhutab tootmise ja käsitsemise lihtsust.

Projekti nimi : Dava, Disainerite nimi : Michael Strantz, Kliendi nimi : .

Dava Tööruum

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.