Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ümbritsev Valgus

25 Nano

Ümbritsev Valgus 25 Nano on kunstiline valgusinstrument, mis tähistab efemeraale ja püsivust, sündi ja surma. Koostöös Spring Spring Glass Industrial Co., LTD-ga, kelle visiooniks on jätkusuutliku tuleviku jaoks süstemaatilise klaasi taaskasutusahela loomine, valis 25 Nano idee kehastamiseks keskmise habras mulli, erinevalt tahke klaasist. Instrumendis särab valgus läbi mulli elutsüklite, projitseerides keskkonda vikerkaaretaolist värvi ja varje, luues kasutaja ümber unistava atmosfääri.

Projekti nimi : 25 Nano, Disainerite nimi : Ray Teng Pai, Kliendi nimi : Tainan University of Technology/ Product Design Department.

25 Nano Ümbritsev Valgus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.