Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elamu Prototüüp

No Footprint House

Elamu Prototüüp NFH on välja töötatud seeriatootmiseks, tuginedes suuremale kokkupandavate elamutüüpide tüpoloogiale. Esimene prototüüp ehitati Hollandi perele Costa Rica edelaosas. Nad valisid terasest konstruktsiooni ja männipuidust viimistlusega kahe magamistoaga konfiguratsiooni, mis toimetati sihtpunkti ühte veoautosse. Hoone on projekteeritud keskse teenindussüdamiku ümber, et optimeerida logistilist tõhusust monteerimisel, hooldamisel ja kasutamisel. Projekti eesmärk on terviklik jätkusuutlikkus nii majandusliku, keskkonnaalase, sotsiaalse kui ka ruumilise toimivuse osas.

Projekti nimi : No Footprint House, Disainerite nimi : Oliver Schütte, Kliendi nimi : A-01 (A Company / A Foundation).

No Footprint House Elamu Prototüüp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.