Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mööbel Pluss Ventilaator

Brise Table

Mööbel Pluss Ventilaator Brise Table on loodud vastutustundega kliimamuutuste vastu ja sooviga kasutada pigem konditsioneeride asemel fänne. Tugeva tuule puhumise asemel keskendub see jahutuse tunnetamisele õhu ringlemisega isegi pärast õhukonditsioneeri väljalülitamist. Brise Table abil saavad kasutajad pisut imelihtne ja samal ajal küljelauana kasutada. Samuti tungib see hästi keskkonda ja muudab ruumi ilusamaks.

Projekti nimi : Brise Table, Disainerite nimi : WONHO LEE, Kliendi nimi : Wonho Lee.

Brise Table Mööbel Pluss Ventilaator

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.