Disainiajakiri
Disainiajakiri
Maja

Santos

Maja Kasutades peamise konstruktiivse elemendina puitu, nihutab maja oma kahte taset sektsioonis, tekitades klaasitud katuse, et see integreeruks konteksti ja võimaldaks loodusliku valguse sisenemist. Kahekordse kõrgusega ruum väljendab seda seost esimese korruse, ülemise korruse ja maastiku vahel. Katuseakna kohal lendab metallist katus, mis kaitseb seda läänepäikese mõju eest ja taastab formaalselt mahu, kujundades looduskeskkonna visiooni. Programm on liigendatud avalike kasutusvõimaluste leidmisega esimesel korrusel ja erakasutustel ülemisel korrusel.

Projekti nimi : Santos, Disainerite nimi : Fernando Abelleyro, Kliendi nimi : Fernando Abelleyro, architect.

Santos Maja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.