Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvik Ja Restoran

Roble

Kohvik Ja Restoran Selle idee oli pärit USA praadidest ja suitsutuskodadest ning esimese etapi uurimisrühma tulemusel otsustas uurimisrühm kasutada tumedate värvidega nagu must ja roheline puitu ja nahka koos kulla ja roosiga kuld võeti sooja ja kerge luksusvalgusega. Kujunduse iseloomustus on 6 suurt riputatavat lühtrit, mis koosnevad 1200 käsitsi valmistatud anodeeritud terasest. Nagu ka 9-meetrine baarilett, mida katab 275-sentimeetrine vihmavari, mis koosneb kaunitest ja erinevatest pudelitest, ilma et toe kataks baarileti.

Projekti nimi : Roble, Disainerite nimi : Peyman Kiani Falavarjani, Kliendi nimi : Roble .

Roble Kohvik Ja Restoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.