Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jaepind

Portugal Vineyards

Jaepind Portugali Vineyards kontseptsioon on veebipõhiste veinispetsialistide ettevõtte esimene füüsiline pood. Kauplus, mis asub ettevõtte peakorteri kõrval, tänava poole ja võtab enda alla 90 m2, koosneb avatud planeeringuga, ilma vaheseinteta. Interjöör on pimestavalt valge ja minimaalse ringikujulise ruumiga - valge lõuend Portugali veini säramiseks ja eksponeerimiseks. Riiulid on seintest välja nikerdatud veiniterrassidele viidates, 360-kraadises ümbritsevas müügielamuses ilma letita.

Projekti nimi : Portugal Vineyards, Disainerite nimi : Ricardo Porto Ferreira, Kliendi nimi : Porto Architects.

Portugal Vineyards Jaepind

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.