Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sisekujundus

Arthurs

Sisekujundus Toronto kesklinnas asuv kaasaegne Põhja-Ameerika grill, kokteilituba ja katuseterrass, kus tähistatakse rafineeritud klassikalist menüüd ja järeleandlikke allkirjajooke. Arthuri restoranil on kolm eristatavat ruumi (söögituba, baar ja katuseterrass), mis tunnevad samal ajal nii intiimsust kui ka avarust. Lagi on ainulaadne puitvineeriga lihvitud puitpaneelide kujunduse poolest, mis on konstrueeritud ruumi kaheksanurkse kuju parandamiseks ja ülaosas rippuvate lõigatud kristallide ilme jäljendamiseks.

Projekti nimi : Arthurs, Disainerite nimi : Unique Store Fixtures, Kliendi nimi : Unique Store Fixtures.

Arthurs Sisekujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.