Disainiajakiri
Disainiajakiri
Parfümeeria Supermarket

Sense of Forest

Parfümeeria Supermarket Selle projekti inspiratsiooniks sai pilt poolläbipaistvast talvemetsast. Naturaalse puidu ja graniidi tekstuuride rohkus kastab vaataja plastiliste voogude ja loodusnähtude visuaalsete muljete voogu. Tööstuslikku tüüpi seadmeid pehmendavad punase ja rohelise oksüdeeritud vase värvid. Kauplus on tõmbe- ja suhtluskoht rohkem kui 2000 inimesele päevas.

Projekti nimi : Sense of Forest, Disainerite nimi : Dmitry Pozarenko, Kliendi nimi : Gold Apple.

Sense of Forest Parfümeeria Supermarket

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.