Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veebidisain Ja Ux

Si Me Quiero

Veebidisain Ja Ux Sí, Me Quiero veebisait on ruum, mis aitab olla iseendas. Projekti elluviimiseks tuli läbi viia intervjuud ning uurida naiste sotsiaalset ja kultuurilist konteksti; tema projektsioon ühiskonnas ja iseendaga. Jõuti järeldusele, et veeb on saateks ja seda rakendatakse lähenemisega, mis aitab ennast armastada. Kujunduses kajastub see lihtsuse neutraalsete toonidega, kasutades punaseid kontraste, et juhtida tähelepanu kliendi poolt avaldatud raamatu margi teatud toimingutele ja värvidele. Inspiratsioon tuli konstruktivismikunstist.

Projekti nimi : Si Me Quiero, Disainerite nimi : Ana Ramirez, Kliendi nimi : Little Red studio.

Si Me Quiero Veebidisain Ja Ux

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.