Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaubanduslik Sisekujundus

KitKat

Kaubanduslik Sisekujundus Esitage kontseptsioon ja üldine kaubamärk uuenduslikul viisil kaupluse kujunduse kaudu, eriti Kanada turule ja Yorkdale'i klientuurile. Varasema hüpikakna ja rahvusvaheliste asukohtade kogemuste kasutamine kogu kogemuse uuendamiseks ja ümbermõtestamiseks. Looge ülifunktsionaalne pood, mis sobiks hästi ka väga tiheda liiklusega ja keeruka ruumi jaoks.

Projekti nimi : KitKat, Disainerite nimi : Unique Store Fixtures, Kliendi nimi : Unique Store Fixtures.

KitKat Kaubanduslik Sisekujundus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.