Disainiajakiri
Disainiajakiri
Juuksurisalong

Taipei Eros

Juuksurisalong Juuksurisalongid põhinevad musta, valge ja halli värvi geomeetrial. Juukselõikamise žestid tõlgitakse skulpturaalsete üksuste massiks. Kolmnurkne motiiv kujundab funktsionaalsed kuubikud ja tasapinnad laest põrandani kuhjamise, lõikamise ja õmblemise abil. Eraldusjoontesse sisseehitatud valgusvardad aitavad kaasa arvukate valgustusrihmade kasutamisele, toimides täiendava valgustusena, langetades samal ajal madalama lagi seisukorda. Need laienevad ja keerduvad suure peegli peegeldusega, liikudes vabalt tasapindade ja kolmemõõtmelisuse vahel.

Projekti nimi : Taipei Eros, Disainerite nimi : Stephen Kuo, Kliendi nimi : Materiality Design.

Taipei Eros Juuksurisalong

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.