Disainiajakiri
Disainiajakiri
Raamat

ZhuZi Art

Raamat Nanjingi Zhuzi kunstimuuseum annab välja raamatutrükiste sarja traditsioonilise hiina kalligraafia ja maalikunsti kogutud tööde jaoks. Pika ajaloo ja elegantse tehnikaga on Hiina traditsioonilised maalid ja kalligraafia väga kunstiliselt ja praktiliselt kasutatavad. Kollektsiooni kujundamisel kasutati abstraktseid kujundeid, värve ja jooni, et luua ühtlane sensuaalsus ja visandis tühi ruum esile tuua. Vaevata langeb traditsiooniliste maalimis- ja kalligraafia stiilide kunstnikega kokku.

Projekti nimi : ZhuZi Art, Disainerite nimi : ALICE XI ZONG, Kliendi nimi : ZHUZI Art Center.

ZhuZi Art Raamat

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.