Disainiajakiri
Disainiajakiri
Söögilaud

Augusta

Söögilaud Augusta tõlgendab klassikalist söögilauda ümber. Esindades meie ees olevaid põlvkondi, näib kujundus kasvavat nähtamatust juurtest. Lauajalad on orienteeritud sellele ühisele südamikule, ulatudes kuni raamatuga sobitatud lauaplaadi hoidmiseni. Euroopa tahke pähklipuit valiti tarkuse ja kasvu tähenduse järgi. Puit, mille mööbli valmistajad tavaliselt ära viskavad, kasutatakse selle väljakutseks. Sõlmed, praod, tuul raputab ja ainulaadsed keerised räägivad puu elu lugu. Puidu ainulaadsus võimaldab sellel lool elada perekonna pärandi mööblitükis.

Projekti nimi : Augusta , Disainerite nimi : Miles J Rice, Kliendi nimi : Rice & Rice Fine Furniture.

Augusta  Söögilaud

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.