Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kokkupandav Väljaheide

Tatamu

Kokkupandav Väljaheide 2050. aastaks elab kaks kolmandikku maakera elanikkonnast linnades. Tatamu peamine eesmärk on pakkuda paindlikku mööblit inimestele, kelle ruum on piiratud, sealhulgas ka sageli liikuvatele inimestele. Eesmärk on luua intuitiivne mööbel, mis ühendaks robustsuse ja üliõhukese kujuga. Väljaheite kasutuselevõtuks kulub ainult üks keerlev liikumine. Ehkki kõik vastupidavast kangast valmistatud hinged hoiavad selle kergust, pakuvad puitküljed stabiilsust. Pärast sellele survet saab väljaheide ainult tänu oma ainulaadsele mehhanismile ja geomeetriale lukustudes ainult tugevamaks.

Projekti nimi : Tatamu, Disainerite nimi : Mate Meszaros, Kliendi nimi : Tatamu.

Tatamu Kokkupandav Väljaheide

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.