Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rahvusvaheline Kool

Gearing

Rahvusvaheline Kool Debreceni rahvusvahelise kooli kontseptuaalne ringi kuju sümboliseerib kaitset, ühtsust ja kogukonda. Erinevad funktsioonid ilmuvad nagu ühendatud käigud, paviljonid kaarele paigutatud nööriga. Ruumi killustatus loob klassiruumide vahel mitmesuguseid kogukonna alasid. Uudne kosmosekogemus ja looduse pidev kohalolek aitavad õpilastel loovalt mõelda ja oma ideid avaldada. Rajatises asuvatesse haridusaedadesse ja metsa viivad teed täiendavad ringi kontseptsiooni, luues põneva ülemineku hoonestatud ja looduskeskkonna vahel.

Projekti nimi : Gearing, Disainerite nimi : BORD Architectural Studio, Kliendi nimi : ISD - International School of Debrecen.

Gearing Rahvusvaheline Kool

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.