Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sisekujundus

Gray and Gold

Sisekujundus Halli värvi peetakse igavaks. Kuid tänapäeval on see värv üks pealaest selliste stiilide nagu pööning, minimalism ja hi-tech. Hall on privaatsust, rahu ja puhkust eelistav värv. Enamasti kutsub see üldiseks sisevärviks inimesi, kes töötavad koos inimestega või tegelevad kognitiivsete nõudmistega. Seinad, lagi, mööbel, kardinad ja põrandad on hallid. Ainult halli toonid ja küllastus on erinevad. Kulda lisasid täiendavad detailid ja aksessuaarid. Seda rõhutab pildiraam.

Projekti nimi : Gray and Gold, Disainerite nimi : Sergei Savateev, Kliendi nimi : SAVATEEV.DESIGN.

Gray and Gold Sisekujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.