Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kontor

Studio Atelier11

Kontor Hoone aluseks oli "kolmnurk", millel oli algse geomeetrilise vormi tugevaim visuaalne pilt. Kui vaatate kõrgelt kohalt alla, näete kokku viit erinevat kolmnurka. Erineva suurusega kolmnurkade kombinatsioon tähendab, et "inimene" ja "loodus" mängivad kohta, kus nad kohtuvad.

Projekti nimi : Studio Atelier11, Disainerite nimi : Studio Atelier11, Kliendi nimi : Atelier11.

Studio Atelier11 Kontor

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.