Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotell

Aoxin Holiday

Hotell Hotell asub Luzhou linnas Sichuani provintsis - linnas, mis on tuntud oma veini poolest, mille kujundus on inspireeritud kohalikust veinikoobast - ruumist, mis kutsub esile tugeva uurimissoovi. Fuajee on loodusliku koopa rekonstrueerimine, mille sellega seotud visuaalne seos laiendab koopa kontseptsiooni ja kohalikku linnatekstuuri sisehotelli, moodustades seeläbi omapärase kultuurikandja. Hindame reisija enesetunnet hotellis ööbides ning loodame ka, et nii materjali tekstuur kui ka loodud atmosfäär on tajutav sügavamal tasandil.

Projekti nimi : Aoxin Holiday , Disainerite nimi : Shaun Lee, Kliendi nimi : ADDDESIGN Co., Ltd..

Aoxin Holiday  Hotell

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.