Disainiajakiri
Disainiajakiri
Plakat

Cells

Plakat 19. juulil 2017 ehitas PIY väikese hoone Melbourne'is, Austraalias. See on 761 komponendist koosnev väike loss ja nad nimetasid seda "Rakkudeks". Sõlmed on konstrueeritud käsitsi keeratava keerme ja sirge lõngana, mis on kokku võetud kui "Ida-tenon". West Mortise ". Leiate nende tooteid, sealhulgas muutuvad riiulid, õppe- ja kingaraamid jms., Mis kõik on lagundatud ja uuesti organismiks kokku pandud. Ja siis tunnete nende soovi vabalt kasvada.

Projekti nimi : Cells, Disainerite nimi : Shenzhen Shenwenjiao Design Co., Ltd., Kliendi nimi : PIY.

Cells Plakat

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.