Disainiajakiri
Disainiajakiri
Brändi Identiteedi Ümberkujundamine

InterBrasil

Brändi Identiteedi Ümberkujundamine Brändi ümbermõtestamise ja ümberkujundamise inspiratsiooniks olid muudatused moderniseerimises ja integratsioonis ettevõtte kultuuris. Südame kujundus ei saanud enam olla brändist väline, see inspireerib partnerlust nii töötajate sees kui ka klientidega. Integreeritud liit hüvede, pühendumuse ja teenuse kvaliteedi vahel. Kujundist värvideni integreeris uus kujundus südame B-sse ja terviseristi T. süda.

Projekti nimi : InterBrasil, Disainerite nimi : Mateus Matos Montenegro, Kliendi nimi : InterBrasil.

InterBrasil Brändi Identiteedi Ümberkujundamine

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.