Disainiajakiri
Disainiajakiri
Haridustoode

Shine and Find

Haridustoode Selle toote kõige olulisem eelis on õppimise lihtsus ja mälu parandamine. Rakenduses Shine and Find on iga tähtkuju praktiliselt tehtud ja seda väljakutset harjutatakse korduvalt. See teeb vastupidava pildi silmas. Sel viisil õppimine, praktiline õppimine ja kordamine ei ole igav ning muudab vastupidavama Mälu ja nauditavaks. See on väga emotsionaalne, interaktiivne, lihtne, puhas, minimaalne ja kaasaegne.

Projekti nimi : Shine and Find, Disainerite nimi : Mohamad Montazeri, Kliendi nimi : Arena Design Studio.

Shine and Find Haridustoode

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.